Rozstrzygnięcie konkursu „Namaluj mi historię”
VI edycja konkursu „Namaluj mi historię” została rozstrzygnięta. Tegoroczna edycja miała wyjątkowy charakter, bowiem temat związany był z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Spośród nadesłanych prac przyznano nagrody w dwóch kategoriach.
KLASY 1-3
1. Aleksandra Fecio, Szkoła Podstawowa nr 2, Wrocław
2. Wojciech Chromik, 100 rocznica odzyskania niepodległości, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
wyróżnienie: Dobromiła Frątczak, Polsko 100 lat!, Szkoła Podstawowa AMS, Wrocław
wyróżnienie: Martyna Wielichowska, …, Szkoła Podstawowa, Ligota Polska
wyróżnienie: Michał Władyka, Super urodziny, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II, Oława
wyróżnienie: Mikołaj Orski, Żyj nam Polsko – Żyj 100 lat, Szkoła Podstawowa nr 109, Wrocław
wyróżnienie: Malwina Mader, Polska Niepodległa, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
KLASY 4-6
1. Hanna Zaleska, Niepodległościowe Podarunki, Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia, Wisznia Mała
2. Wiktor Sobota, 100 lat Polsko, Szkoła Podstawowa im Piastów Śląskich, Chrząstawa Wielka
2. Anna Krzyżak, Sto lat, niepodległa! Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Kostomłoty
2. Aleksandra Fedyna, Moje życzenia dla niepodległej, Oława3. Tomasz Malewski, Setne urodziny niepodległej Polski, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
3. Regina Mieziencewa, 100-lecie Polski, Szkoła Podstawowa nr 7, Oleśnica
wyróżnienie: Paweł Chabraszewski, Życzenia dla Polski, Szkoła Podstawowa nr 3, Środa Śląska
wyróżnienie: Martin Bielawski, Setne urodziny Niepodległej Polski, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
wyróżnienie: Wiktoria Sabat, Od niepodległości do nowożytności, Szkoła Podstawowa, Szczepanów
wyróżnienie: Oliwia Dobrzańska, Setna rocznica odzyskania niepodległości, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
wyróżnienie: Milena Połczyńska, Wreszcie Wolna, Szkoła Podstawowa nr 109, Wrocław
wyróżnienie: Nel Kowalska, Niech nam żyje, Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław
wyróżnienie: Paulina Leśków, Niepodległa, Szkoła Podstawowa nr 90, Wrocław
wyróżnienie: Martyna Hoang, Gwiazdki z nieba, Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach, Dobroszyce
wyróżnienie: Wiktoria Kopernik, „100–tne urodziny”, Szkoła Podstawowa przy MOS nr 2, Wrocław
wyróżnienie: Maja Konieczna, Dziewczyna w stroju ludowym, Szkoła Podstawowa im Piastów Śląskich, Chrząstawa Wielka
wyróżnienie: Weronika Karczowska, 100 lat niepodległości, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza, Prusice
wyróżnienie: Paulina Rudyk, Setne urodziny niepodległej Polski 1918–2018, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Leonard da Vinci, Wrocław
wyróżnienie: Kinga Równicka, 100 urodziny naszej miłości, Szkoła Podstawowa im Piastów Śląskich, Chrząstawa Wielka
wyróżnienie: Pola Ślęzakiewicz, Otwarta na wolność, Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia, Wisznia Mała
wyróżnienie: Julia Pytel, …, Szkoła Podstawowa, Ligota Polska
wyróżnienie: Emilia Węgrzyn, 100-lecie Niepodległości Polski, Szkoła Podstawowa, Wabienice
wyróżnienie: Krzysztof Miś, Pewnego dnia, Szkoła Podstawowa im. Małego Księcia, Wisznia Mała
wyróżnienie: Marta Dorenda, …, Szkoła Podstawowa nr 90, Wrocław
wyróżnienie: Anna Zalewska, Polska – zbudowana z serc wielu pokoleń, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Wilczków
wyróżnienie: Lena Pospieszyńska, Jaka piękna nasza Polska, Szkoła Podstawowa im Piastów Śląskich Chrząstawa, Wielka
wyróżnienie: Blanka Sudak, „100 lat polskiej niepodległości”, Szkoła Podstawowa Nr 93, Wrocław
wyróżnienie: Eryk Smolarski, Sto Lat Polsko!, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
wyróżnienie: Eryk Bielawski, Kwiaty Niepodległości, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
wyróżnienie: Ewa Koba, Życzenia, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego, Żórawina
wyróżnienie: Aleksandra Twarda, Sto Lat Polsko, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec
wyróżnienie: Julia Veletnik, Setne urodziny niepodległej Polski, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Smolec